+90 312 342 14 48 info@vkn.com.tr

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Siz Nereye, Biz Oraya..

  40 yıllık sektörel tecrübemiz ile 'Devamlı Kalite' prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğumuz projelerle ve uluslararası standartlardaki kalite anlayışıyla Türkiye'de ve birçok ülkede yaygın satış ağına sahibiz. Kaliteli ürün bilinciyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Burak Grup Çanta olarak Kırtasiye ve Saraciye’ye duyulan ihtiyaçları karşılamaktan gurur duyuyoruz. Toptan satış, pazarlama ve e-Ticaret ekibimiz ile gittiğiniz her yere aynı kalite ve hizmeti ulaştırıyoruz.

Tescilli markalarımızın yanında ‘United Colors Of Benetton’ markasının ‘Okul Grubunun’ resmi tedarikçisi olarak satış ve dağıtım yetkisine sahibiz.

Müşterilerin beklentileri doğrultusunda ürün çeşitliliği ile Okulda, Sporda, Ofiste ve Seyahatte İhtiyaç duyabileceğiniz birçok çanta çeşidini kendi markamız ‘Cambridge Polo Club’ ile sunmaktayız.

  E-ticaret alanında da adından söz ettiren Vkn Grup Çanta A.Ş. müşterilerinin ihtiyaçlarına ve teknolojik yeniliklere her daim açıktır. Konusunda uzman ve dinamik bir ekip ile sektördeki gelişmeleri analiz ederek sektöre de öncülük etmekteyiz.  Bu doğrultuda e-ticaretteki deneyimimizi sizlere açtık ve XML Bayilik sistemi ile birçok online mağazaya Vkn Grup Çanta kalitesi ile hizmet sunmaya başladık.

Perakende satış için mağazamız ve e-ticaret sitemiz www.ebavul.com üzerinden de müşterilerimize hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

 VİZYONUMUZ; Ulusal ve uluslararası alanda başarılı çalışmalar ile sektöründe kendi değerlerine bağlı bir marka olarak, üretim ve pazarlamada hızla büyüme göstererek,  müşterilerine her daim nitelikli hizmet sunmayı sürdürmek temel ilkelerimiz arasındadır. Vkn Grup Çanta A.Ş. olarak esas amacımız, sektörün lider markası konumunda, Türkiye’ye yüksek kalitede, güvenilir ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile saygın bir kuruluş olmayı sürdürmektir.

 MİSYONUMUZ; Sektörde geçirdiğimiz yıllara dayanan deneyimimiz ile tasarım ve de üretim kalitesinde Vkn Grup Çanta A.Ş. olarak üzerimize düşen görevleri eksiksiz tamamlamak ve sektöre öncü olmak.

 

Bizim Hikayemiz
Bizim Hikayemiz

4.543

Çeşit Ürün
Bizim Hikayemiz

1.685

Kurumsal Müşteri
Bizim Hikayemiz

2.560

Satış Noktası
Bizim Hikayemiz

32

Çalışan